Seniorzy zagrają z beniaminkiem

Pierwsza drużyna KS Wasilków, w sobotę (19 września) o godz. 16:00, rozegra na własnym stadionie, mecz 9 kolejki z beniaminkiem ligi GKS Wikielec.

GKS Wikielec w poprzednim sezonie uzyskał awans, zajmując 2 miejsce w IV lidze warmińsko-mazurskiej.

Najbardziej doświadczonym zawodnikiem gości, jest Remigiusz Sobociński. Zawodnik, który w swojej karierze bronił barw między innymi takich klubów jak: Amica Wronki, Jagireellonia Białystok czy Śląsk Wrocław. W ekstraklasie rozegrał łącznie 202 spotkania w których strzelił 26 bramek (w tym 27 - 6 w barwach Jagiellonii w sezonie 2007/08)

W dotychczasowych 8 kolejkach spotkań obecnego sezonu, GKS zgromadził 6 pkt.i zajmuje 15 miejsce w tabeli III ligi. Jedyne zwycięstwo zawodnicy z Wikielca odnieśli na wyjeździe w Kętrzynie z Granicą 1 : 0 w drugiej kolejce spotkań.

KS Wasilków w 8 rozegranych dotychczas seriach gier, poniósł 4 porażki, 3 razy zremisował i odniósł 1 zwycięstwo. W poprzedniej kolejce, w sobotę 12 września na stadionie w Kętrzynie KS pokonał Granicę 4 : 1 bramki dla wasilkowian strzelili: Bartosz Stachelski, Karol Styś i 2 Jacek Gagacki. Obecnie w tabeli III ligi wasilkowianie zajmują 13 pozycję.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie, wszystkich kibiców, wraz z rodzinami.

Przypominamy, że płeć piękna  oraz dzieci nie płacą za bilety.