Orliki znów nie dają szns rywalom

Orliki KS Wasilków z trenerem Piotrem Kruszewskim (zastępował trenera Artura Matelę), znów wygrały turniej w Białymstoku. Przeciwnikami naszych chłopców były dwie drużyny Włókniarza Białystok. W obu meczach młodzi wasilkowianie strzelili po 6 bramek nie tracąc żadnej.

Wyniki turnieju:

Wółkniarz I Białystok - Wółkniarz II Białystok 6:1

Wółkniarz I Białystok - KS Wasilków 0:6 (bramki zdobyli: Michał Woronowicz - 2, Oliwier Kotowicz - 2, Krystian Kuźma - 2)

KS Wasilków - Wółkniarz II Białystok 6:0 (bramki zdobyli: Łukasz Komenda, Kazper Kotowicz - 2, Krystian Kuźma, Michał Woronowicz, Oliwier Kotowicz)

KS Wasilków wystąpił w następującym składzie: Patryk Maksymiuk (bramkarz), Mateusz Tofiluk, Jakub Witkowski, Łukasz Komenda, Kacper Kotowicz, Krystian Kuźma, Kacper Kalicki, Jakub Dubiło, Adrian Sztyłowicz. Michał Woronowicz, Oliwier Kotowicz.