Seniorzy jadą do Gołdapi

Seniorzy KS Wasilków, w najbliższą sobotę 24 października, o godz. 15, na stadionie w Gołdapi, rozegrają mecz, w ramach 14 kolejki III ligi grupy podlasko-warmińsko-mazurskiej, z Romintą.

Po 13 kolejkach spotkań obecnego sezonu Rominta zajmuje 11 miejsce w tabeli III ligi z 16 pkt. za 4 zwycięstwa, 4 remis i 5 porażek.

KS Wasilków w 13 rozegranych dotychczas seriach gier poniósł 7 porażek, 3 razy zremisował i odniósł 3 zwycięstwa. W poprzedniej kolejce, w sobotę 17 października na stadionie w Wasilkowie przegrał ze Zniczem Biała Piska 1:2, bramkę dla naszego klubu strzelił: Bartosz Stachelski.

W poprzednim sezonie KS Wasilków, zremisował z jesienią z Rominta na stadionie w Wasilkowie 0:0, natomiast w rundzie rewanżowej w Gołdapi górą byli gospodarze i wygrali 2:0.