Seniorzy, Orliki i Żaki grają na wyjazdach.

Seniorzy KS Wasilków, w najbliższą sobotę 26 września, o godz. 16, na stadionie w Morągu, rozegrają mecz, w ramach 10 kolejki III ligi grupy podlasko-warmińsko-mazurskiej, z miejscowym Huraganem.

Huragan bardzo dobrze spisuje się w obecnym sezonie. W dotychczasowych 9 spotkaniach, wygrał 6 razy, 1 raz zremisował i poniósł 2 porażki.

W ubiegłym sezonie, wasilkowianie jesienią w Morągu przegrali z gospodarzami 3:0, natomiast wiosną w Wasilkowie, KS zrewanżował się i wygrał 3:1 (bramki: Piotr Romaniuk, Piotr Skierko i Karol Styś).

W naszej drużynie, nie wystąpi Karol Styś z powodu 4 żółtych kartek, które zobaczył w dotychczasowych meczach. Natomiast po 2 meczach pauzy spowodowanych chorobą, może do składu powrócić Piotr Romaniuk. Być może swoją szansę dostanie Rafał Kuleszczyk, który od początku sezonu, zmagał się z kontuzją stawu skokowego, ale od 2 tygodni trenuje już z drużyną.

KS Wasilków wygrał 2 ostatnie spotkania, liczymy na podtrzymanie dobrej passy i trzymamy kciuki.

Orliki, czyli zawodnicy z roczników 2005-2006, pod opieką trenera Artura Mateli, którzy w ubiegłym tygodniu wygrali turniej w Białymstoku, pokonując 2 zespoły Włókniarza 10:0 i 6:1, ponownie zagrają w stolicy Podlasia. W niedzielę o godz. 10, na boisku przy ul. Sokólskiej 1, rozegrają turniej z tymi samymi przeciwnikami.

Po poprzednim turnieju, nasi zawodnicy są zdecydowanymi faworytami.

Żaki, chłopcy z roczników 2007-2008, którzy w naszym klubie trenują pod okiem Krzysztofa Popowskiego, w sobotę o godz. 10:00, rozpoczną turniej w Sokółce. Przeciwnikami Żaków KS Wasilków będą: dwa zespoły Falkonu Sokółka oraz Czarni Czarna Białostocka.

Przed dwoma tygodniami, na stadionie w Wasilkowie podczas turnieju rozgrywanego pomiędzy tymi samymi drużynami, nasi zawodnicy wygrali wszystkie 3 mecze: 2:1 z Falkonem II, 6:2 z Falkonem I i 3:0 z Czarnymi.

Żakom życzymy dobrych zawodów i satysfakcjonujących wyników