Ostatnie mecze trampkarzy i seniorów przed wlasna publicznością

Sobota 7 listopada 2015 roku, godz. 13:30 stadion w Wasilkowie, ul. Supraślska 21, KS Wasilków w ostatnim meczu tej jesieni, przed własną publicznością gościć będzie MKS Korsze.

Goście po 15 kolejkach obecnego sezonu III ligi, zajmują 16 pozycję w tabeli i zdobyli 7 punktów, strzelili 7 bramek, a stracili 48. W dotychczasowych 7 meczach wyjazdowych MKS Korsze, poniosło 7 porażek, a bilans bramkowy to 2 strzelone i 23 straconych.

KS Wasilków w tabeli jest 15 i ma na swoim koncie 12 punktów. Wasilkowianie strzelili 18 bramek, a stracili 25. Najskuteczniejszym zawodnikiem naszej drużyny jest Bartosz Stachelski, który zdobył w tym sezonie 6 goli, drugim strzelcem jest Karol Styś z 4 bramkami na koncie.

W ubiegłym sezonie 27 września 2014 roku w Wasilkowie w meczu pomiędzy tymi drużynami padł bezbramkowy remis, natomiast wiosną w Korszach, gospodarze wygrali 4:2, 3 bramki dla MKS zdobył Paweł Kowalewski, a jedną Paweł Tomkiewicz. Dla KS Wasilków, po jednym golu zdobyli Piotr Skiepko i Bartosz Stachelski.

Trampkarze naszego klubu, po wyjazdowym zwycięstwie przed tygodniem, z wyżej notowanym Piastem Białystok, tym razem na własnym stadionie w niedzielę o godz. 11:00, podejmować będą Narew Choroszcz.

Narew to przedostatnia drużyna Podlaskiej Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy grupy 3. Zawodnicy z Choroszczy, zgromadzili tylko 4 punkty, a ich bilans bramkowy, to 8 strzelonych i 24 stracone.

Nasi trampkarze z 15 punktami, zajmują 6 pozycję w tabeli, a od zajmującego 4 miejsce Podlasiaka Knyszyn, gorsi są tylko słabszym stosunkiem bramek. Dla naszych trampkarzy, będzie to ostatnie spotkanie tej jesieni.