Zwycięstwo trampkarzy, juniorzy i seniorzy bez punktów.

W niedzielę na własnym stadionie, trampkarze pokonali Narew Choroszcz 8:1, bramki dla naszej młodzieży zdobyli: Robakowski 4, Zgiet, Dawidow, Hołubowski i Kraśnicki po jednej.

Trampkarze zakończyli w ten sposób rundę jesienną sezonu 2015/16. W tabeli swojej grupy zajmują 4 miejsce, z dorobkiem 21 punktów. Po 2 pierwszych przegranych meczach sytuacja była niewesoła, ale później nastąpił marsz w górę tabeli i tylko szkoda porażki na własnym stadionie z Podlasiakiem Knyszyn, bo miejsce medalowe na półmetku rozgrywek byłoby faktem. Nie mniej ogromne gratulacje dla młodych podopiecznych Krzysztofa Popowskiego za całą rundę, w której wygrali siedem meczy.

Juniorzy, również w niedzielę udali się do lidera rozgrywek, Hetmana Białystok i niestety ulegli białostoczanom 7:1.

Po rozegraniu 10 spotkań nasi zawodnicy mają na swoim koncie 17 punktów i zajmują 5 pozycję w tabeli. Do rozegrania w rundzie jesiennej, pozostała jeszcze jedna kolejka i w przypadku zwycięstwa, rok można zakończyć w pierwszej trójce rozgrywek.

Pierwsza drużyna KS Wasilków, w sobotę podejmowała MKS Korsze. Po bardzo słabym meczu, goście zwyciężyli 2:1. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Piotr Romaniuk.

Był to ostatni mecz rundy jesiennej na własnym stadionie. Jednak rozgrywki toczą się dalej. Wasilkowianie mają do rozegrania jeszcze jedno wyjazdowe spotkanie z „jesieni”, a następnie zostaną rozegrane, awansem dwie kolejki rundy rewanżowej. Dlatego też jeszcze raz będziemy mogli spotkać się przy Supraślskiej 21 i zagrzewać do walki KS Wasilków.