Trzecia liga rozpoczyna rundę "wiosenną"

Pomimo deszczu i wiatru, czyli typowo jesiennej pogody, trzecioligowcy rozpoczynają rundę "wiosenną".

KS Wasilków w sobotę 14 listopada o godz. 13:00 w Łomży, będzie rozgrywał spotkanie 18 kolejki z ŁKS-em.

Zawodnicy ŁKS-u, plasują się na 6 pozycji w ligowej tabeli i mocno wierzą w zachowanie statusu trzecioligowca w następnym sezonie.

W meczu 1 kolejki, rozgrywanym w Wasilkowie, goście wygrali 1:0, po bramce Alberta Rydzewskiego strzelonej w 31 min.

KS Wasilków w tabeli jest 15, a w meczach wyjazdowych obecnego sezonu, raz wygrał, raz zremisował i poniósł 6 porażek. Trener Artur Woroniecki, coraz częściej korzysta z młodych zawodników, czego przykład dał w wyjazdowym meczu z Sokołem Ostróda, wpuszczając na boisko w drugiej połowie, osiemnastolatka i dwóch siedemnastolatków.