Porażki naszych drużyn

W sobotę seniorzy przegrali w Łomży z ŁKS-em 1:4, jedyną bramkę dla KS Wasilków zdobył w 9 min. spotkania Piotr Skiepko. Była to bramka wyrównująca, bowiem ŁKS prowadził od 2 min. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie, natomiast po przerwie, strzelali już tylko gospodarze, bramki zdobyte w 56, 83 i 87 minucie dały im wyraźne zwycięstwo i kolejne 3 punkty. Dla KS Wasilków, była to już 12 porażka w tym sezonie. Po 18 kolejkach spotkań nasza drużyna zajmuje 15 miejsce w tabeli z 12 punktami na koncie.

W niedzielę spotkaniem przed własną publicznością juniorzy KS Wasilków, kończyli rozgrywki w roku 2015. Niestety do wiosny jest o czym myśleć, porażka z Wigrami Suwałki 1:9, a tydzień wcześniej z Hetmanem w Białymstoku 1:7, nie przynoszą chwały. Hetman i Wigry to liderzy tabeli, ale piątej drużynie rozgrywek, a takie miejsce zajmują juniorzy KS Wasilków, nie wypada przyjmować 16 bramek w dwóch meczach.