Z Olimpią Olsztynek na zakończenie roku 2015

Ostatnie spotkanie w 2015 roku, KS Wasilków rozegra w Wasilkowie 21 listopada w sobotę o godz. 13:00. Mecz odbędzie się w ramach drugiej kolejki rundy rewanżowej. Nasi seniorzy podejmować będą Olimpię Olsztynek.

Olimpia po 18 seriach gier, zajmuje 11 pozycję w tabeli III ligi grupy podlasko-warmińsko-mazurskiej i zgromadziła 23 punkty, zwyciężyła 7 razy, 2 razy zremisowała i 9-krotnie schodziła z boiska pokonana. Bilans bramkowy to: 20 strzelonych i 30 straconych. Najwięcej goli dla drużyny z Olsztynka zdobyli: Karol Narojczyk - 5, Mateusz Różowicz - 4 i Paweł Alancewicz – 3.

KS Wasilków, zajmuje 15 miejsce z 12 punktami na koncie, za 3 zwycięstwa, 3 remisy i 12 porażek. Wasilkowianie strzelili 21 bramek, a stracili 35. Najskuteczniejszymi zawodnikami naszego klubu są: Bartosz Stachelski 6 razy wpisał się na listę strzelców i Karol Styś zdobywca 5 goli.

W 2 kolejce obecnego sezonu w Olsztynku, gospodarze pokonali KS Wasilków 1:0, po bramce Mateusza Różewicza w 3 minucie spotkania.

W poprzednim sezonie w Wasilkowie, Olimpia wygrała również 1:0, po bramce Karola Narojczyka, natomiast w Olsztynku gospodarze pokonali nasz KS 2:0, bramki strzelali: Różowicz i Narojczyk..

Widać wyraźnie, że Olimpia jest bardzo niewygodnym rywalem dla naszych seniorów. Trzy ostatnie spotkania to wygrane zawodników z Olsztynka, zero bramek strzelonych przez KS Wasilków, ale każda passa kiedyś się kończy. Drużyna Olimpii, w tym sezonie na wyjeździe przegrała 6 razy. Wierzę w ambitną postawę naszych zawodników i mam nadzieję, że w ostatnim spotkaniu w tym roku, zechcą zdobyć 3 punkty i z optymizmem przygotowywać się do wiosennych meczy.